facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı 22 Mart Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 61. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 22 mart 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Zeynep'in yara alması Kemal ve Nihan için yeni bir sınavdır. Kemal kardeşi Zeynep'i korumak için kendini siper ederken Nihan ne olursa olsun aman vermeyecektir. Tarık Zeynep'in başına gelenleri önce Kemal'den öğrenmeye çalışır. Kemal'in suskunluğu Tarık'ı başka yollara iter. Emir ve Kemal ucu Asu'ya dokunan ipuçlarına ulaşır. Asu'nun hedef şaşırtmak için fazla vakti kalmamıştır.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı 22 mart Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 61. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 61. Bölüm Fragmanı özeti